Vánoční večírek


Překvapte firemním večírkem ve vlaku: na tenhle zážitek jen tak nezapomenete!

Plánujete firemní večírek či akci a chcete to pojmout opravdu netradičně? Nestojíte o setkání v prostorách vaší firmy, kde se potkáváte denně a kde to zkrátka není ono? Chcete překvapit, zaskočit a zaručeně pobavit? V tom případě uspořádejte večírek ve vlaku, protože to, co zažijete právě na této výpravě, prostě nikde jinde nenajdete!

Ten nejlepší firemní večírek? Vyjeďte si vlakem!

Samozřejmě ne jen tak ledajakým! Užijte si firemní akci v prostorách retro vlaku, kterým můžete společně s vašimi kolegy vyrazit na nezapomenutelnou zážitkovou jízdu. Jen si představte tu atmosféru, kdy cestou sledujete míhající se krajinu, popovídáte si s kolegy, se kterými nemáte během roku příliš mnoho času prohodit pár slov, dáte si něco dobrého na zub a spláchnete to lahodným mokem. Do toho vám může zahrát harmonikář, který má ve svém repertoáru spoustu líbivých písní, jež příjemně podtrhnou panující atmosféru a přidají vám na náladě. A to ani zdaleka není všechno, co vám retro zážitkový vlak může nabídnout!

Připravte se, vyrážíme! Pivovar, sklárna, skanzen, Velká Amerika …

Kam si přejete vyrazit? Stačí nastoupit a zábava může začít! Odjezd může být buď z hlavního nádraží, nebo z blízkosti vaší firmy. Mezi nejoblíbenější trasy, kterými vás zážitkový retro vlak může provést, jsou z Prahy na Karlštejn, na Křivoklát, do Nižboru nebo do Kladna. Vybrat si můžete i Pražský Semmering, Posázavský pacifik nebo okruh Prahou, který může trvat 2-3 hodiny – záleží jen na vás, jak dlouho se budete chtít bavit. Tak neváhejte a nastupte – průvodčí zamává a vlak vyrazí za dobrodružstvím, jehož součástí můžete být i vy!

Bohatý program, díky kterému o zábavu rozhodně nouze nebude

Pořádání firemních akcí ve vlaku se těší stále větší popularitě. Proč? Jednoduše proto, že tady se zkrátka nikdo nenudí! Nestane se, že by se kolegové po skupinkách stranili někde v koutě. V zážitkovém vlaku nehrozí, že by někdo odešel domů v polovině akce. Díky bohatému programu se budete bavit od začátku až do konce a domů se vám rozhodně chtít nebude! Jak by se vám líbilo zpestření v podobě přepadení vlaku a následný zásah četníků v dobových uniformách? To se vám běžně jen tak nestane a adrenalin vám v krvi vystoupá na maximum! Nadšenci se mohou svést se strojvedoucím a topičem v budce lokomotivy a na vlastní kůži si tak vyzkoušet, jaké to je stát v čele celé vlakové soupravy. Pro milovníky dobrého pití lze zařídit degustaci kvalitního rumu, na své si přijdou i ti, jež rádi vyzkouší doutníky. Bohatý program zahrnuje i fotokoutek pro zachování těch nejkrásnějších vzpomínek, využít můžete i DJe, který zahraje na přání. Pronájem vlaku na uspořádání firemního večírku je tou nejlepší volbou, které rozhodně nebudete litovat!

Je libo něco k zakousnutí?

Ať už se pro pronájem vlakové soupravy rozhodnete v rámci pořádání vánoční párty, oslavy výročí založení firmy, letního setkání nebo budete mít úplně jiný důvod, určitě si jízdu s kolegy náramně užijete. Samozřejmostí je občerstvení v podobě rautu přímo ve vlaku, takže během zábavy o hladu rozhodně nebudete. Ať už si budete během výpravy poklidně povídat, tancovat, hýřit dobrou náladou nebo si třeba prozpěvovat do písní hraných harmonikářem, můžete uzobávat něco dobrého k zakousnutí a zapít to něčím lahodným k pití.

Jedinečné zážitky, které z hlavy jen tak nedostanete!

V retro vlaku je ta pravá zábava na firemní večírek, která může probíhat přesně tak, jak si budete přát! Využijte možnosti uspořádání akce na klíč a rozhodněte nejen o volbě trasy, kterou vás retro vlak s parní či motorovou lokomotivou, barovým vozem a historickými dřevěnými vozy proveze, ale mějte ve své režii i celý program. Akce probíhají z větší části ve vlaku, ve vybrané stanici lze zajistit doprovodný program – například prohlídku pivovaru, sklárny, skanzenu, zámku, návštěva zoo, jízda na koních, prohlídka dolu nebo železničního muzea. Záleží jen na vás! Jízda vlakem patří mezi skvělé tipy na vánoční večírek a nejen na něj. Vyrazit můžete při jakékoli příležitosti.