Firemní večírek


Opravdu jste měli firemní večírek už všude?

Usaďte se a jedeme. Za okny se míhají stromy a vy vnímáte ten klid a pohodu. Pohodu si umocňujete lahodným mokem a dobrým jídlem. Máte čas, nikam nespěcháte, popovídáte si s kolegou, se kterým jste dlouho nemluvili. A protože času je opravdu hodně a vy pořád nikam nespěcháte tak si prožijete třeba i …… přepadení vlaku zloději a zásah četníků. Tak na tuhle informaci čekalo mnoho personalistů nebo majitelů firem. Máme další rok a čeká nás nejenom hodně práce, ale i péče o naše zaměstnance. A mezi jeden z benefitů, které zaměstnancům poskytujeme, jsou společná setkánífiremní večírky.

Důvodů k oslavě ve firmě je hodně:

  • výročí společnosti,
  • vyhodnocení výsledků hospodaření,
  • letní setkání,
  • vánoční večírek,
  • anebo úplně něco jiného.

Ale kde uspořádat firemní večírek, aby to nebylo stejné jako vloni?

Co takhle zážitkovou jízdu retro vlakem s parní nebo motorovou lokomotivou, s možností se svézt se strojvedoucím a topičem v budce lokomotivy. A to samozřejmě není všechno. K vlaku neodmyslitelně patří barový vůz, ve kterém na vaše zaměstnance nebo obchodní partnery čekají lahodné moky a občerstvení.

Představujete si tu jízdu, romantické pohledy z okna na volně tekoucí Sázavu a okolní malebnou krajinu? Nebo snad cestu z Prahy na Karlštejn, na Křivoklát, do Nižboru, do Kladna, láká vás Pražský semmering nebo okruh Prahou? To vše patří mezi oblíbené trasy. A nejde jenom o představy, tohle opravdu pro své zaměstnance můžete zařídit. Podle vašich představ bude vypravený zážitkový vlak s průvodčími v dobových uniformách, servírovaný prvotřídní catering formou rautu přímo ve vlaku. Přejete si trochu adrenalinu? Můžete zažít přepadení vlaku zloději a zásah četníků. Budete-li chtít spíše pohodu, bude pro vás připravená degustace rumů a doutníků. O hudební doprovod se vám postará DJ nebo harmonikář. K zachování vzpomínek poslouží fotokoutek.

Pohyb po kolejích ale není všechno, i když se na nich větší část akcí odehrává. Ve vybrané stanici bude pro vás dle vašeho přání zajištěný doprovodný program. Projdete se skanzenem, prohlédnete si pivovar nebo sklárnu nebo se podíváte na něco úplně jiného, na něco co si vyberete z nabídky. Možností je mnoho a jenom na vás záleží, jak tento netradiční zážitek se svými zaměstnanci nebo obchodními partnery budete chtít prožít.