Cena za pronájem vlaku


Každá akce ve vlaku je jedinečná! Jiné požadavky jsou kladeny na malou rodinnou oslavu a jiné na velkou firemní párty s obchodními partnery nebo veřejný vlak pro stovky cestujících při oslavách obcí, měst, městysů a výrobních podniků. Na základě bohatých zkušeností s pořádáním firemních akcí, narozeninových oslav, svateb a dalších eventů na české železnici, se snažíme klientům nabídnout nejvhodnější vlakovou soupravu, doporučit zajímavou trasu a doprovodný program ve vlaku i v cíli.

Cena za pronájem vlaku se odvíjí hlavně od typu vlakové soupravy, zda se jedná o samostatný motorový vůz nebo o soupravu vozů, kterou táhne buďto parní nebo motorová lokomotiva. Příprava parní lokomotivy je náročnější, její zatápění probíhá zpravidla den předem a vyžaduje také více času na odstavení. Dále na celkové ujeté vzdálenosti, včetně případného návozu konkrétních vozidel z místa deponie do výchozí stanice vlaku a po skončení jízdy též zpět. Do cenové kalkulace za pronájem vlaku dále vstupuje množství a cena spotřebovaného paliva, poplatek za použití železnice, mzdové náklady na strojvedoucího, topiče, vlakvedoucího a obsluhu barového, bufetového nebo jídelního vozu, úklid vlakové soupravy po skončení akce a případný doprovodný program.

Naše cena za pronájem vlaku je ale vždy konečná, vaši párty ve vlaku nezkazí žádný skrytý poplatek! Nově vypravujeme zážitkové vlaky na vlastní licenci k provozování drážní dopravy.

Pronájem vlaku – cena (vybrané příklady)

  • Krátký motorový vlak po Praze pro 20 osob – 35 000 Kč
  • Motorový vlak z Prahy do Měchenic a zpět pro 45 osob – 45 000 Kč
  • Motorový vlak z Prahy do Karlštejna a zpět pro 100 osob – 65 000 Kč
  • Parní vlak z Prahy do Davle a zpět pro 100 osob – 95 000 Kč
  • Motorový vlak z Prahy do Harrachova a zpět pro 150 osob – 125 000 Kč

Pro konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat, obratem zpracujeme cenovou nabídku s návrhem složení vlakové soupravy, orientační jízdní řád a občerstvení.

Abychom vám mohli poslat co nejpřesnější nabídku za pronájem vlaku, napište nám prosím konkrétní datum akce (nebo alespoň přibližné), typ akce a počet osob, délku trvání akce, výchozí a cílovou stanici a další podrobnosti, třeba jestli vlak pojede s cestujícími i zpět nebo zůstanou v cíli. Uvítáme také telefonní spojení pro případné upřesnění. Děkujeme a budeme se těšit na palubě zážitkového vlaku. 🙂

Příliš mnoho informací na začátek nebo byste uvítali jinou nabídku? Rádi se s Vámi sejdeme osobně a ukážeme vám konkrétní vlakovou soupravu. Zavolejte nám do depa 🙂 775 317 903