Firemní večírek PRAHA


Uspořádejte originální firemní večírek na železnici, pronajměte si historický vlak

Firemní večírek je perfektní příležitostí, jak můžete oslnit své klienty a obchodní partnery nebo pomoci stmelit své zaměstnance tak, že se z nich stane skvělý tým, jenž bude táhnout za jeden provaz.

Plánujete firemní večírek v Praze? Zapomeňte na tradiční akce v restauracích, které zpestří tak maximálně bowling, jenž ještě ke všemu nebaví každého a svou hlučností ruší konverzaci. Letos si dopřejte něco výjimečného. Za svou tvrdou práci si to všichni zasloužíte.

Pohltí vás nostalgická atmosféra

Velmi originální je firemní večírek ve vlaku. Můžete si užít jízdu historickými dřevěnými vozy, z nichž na vás dýchne nostalgie. Vepředu se bude lesknout krásná parní nebo motorová lokomotiva, kterou samozřejmě budete moci navštívit, absolvujete komentovanou prohlídku strojvůdcovské budky a budete se moci svézt nejen v kabině se strojvedoucím, ale také s topičem.

Součástí vašeho vlastního vlaku mohou být i lůžkové vozy a zavazadlové vagony, ve kterých vám převezeme kola a motorky, či nákladní vagony, kde si můžete zřídit okázalou expozici výrobků své firmy, na vaše obchodní partnery to jistě zapůsobí.

Jedinečný zážitek s dobrým jídlem a pitím

Samozřejmostí jsou jídelní vozy, k dispozici vám bude občerstvení formou rautu i bohatě zásobený bar. Se sklenkou dobrého pití v ruce tak budete moci sledovat malebnou krajinu za okénkem, necháte se unášet svou fantazií a rytmické pohupování vlaku vám navodí příjemnou náladu.

Trocha adrenalinu neuškodí

Aby to nebylo tak poklidné, můžete si dopřát i pořádnou dávku vzrušení. Hned poté, co přísný dobový revizor zkontroluje vaše jízdenky, se může stát, že vlak přepadnou nebezpeční zloději. Postarají o pořádný tyjátr, tím si můžete být jistí. Ale nemusíte se ničeho bát, naši odvážní četníci si s nimi jistě poradí.

Tím ale nabídka doprovodného programu nekončí, a to ani zdaleka. Můžete si zajistit například degustaci výběrových zahraničních rumů nebo doutníků, což vám nastaví příznivé podmínky pro neformální s rozhovor s obchodními partnery, jenž může vést i k předjednání důležitých smluv.

Ale ne že celou cestu věnujete práci. Je čas si užívat. Zvedněte si hladinu adrenalinu v mobilním casinu nebo s napětím sledujte roztodivná čísla kouzelníka. A pokud si ze sebe rádi děláte srandu, svěřte se do péče karikaturisty, připraví vám takovou skicu, že jistě pobaví kohokoli, komu ji ukážete.

Karaoke i fotokoutek

O hudební doprovod se postará DJ nebo harmonikář, záleží jen na vás, jaká muzika je vám bližší. Jestliže sami rádi zpíváte a nechybí vám odvaha, můžete si dát i karaoke. Taková zábava rychle smaže odstup mezi kolegy. A aby vám na tento jedinečný zážitek zůstaly barevné vzpomínky, můžete využít fotokoutek.

Pokud chcete zažít skutečnou romantiku v menším počtu pasažérů, rádi vám vypravíme speciální historický motoráček.

Kam vyrazit?

Nejde však jen o samotnou cestu, důležitý je i cíl. Mezi nejoblíbenější místa patří hrady Karlštejn a Křivoklát, zámky v Nelahozevsi a Dobříši, hornický skanzen Mayrau v Kladně, železniční muzea ve Zlonicích a Lužné u Rakovníka, automuzeum Svět Škodovek, populární je také trasa do Nižboru, kde si můžete prohlédnout sklárnu a zámek a navštívit stylovou výletní restauraci herce Tomáše Hanáka. Vyhlášená je rovněž trať Pražský Semmering ze Smíchova na Zličín či legendární Posázavský pacifik z Prahy do Týnce nad Sázavou nebo na Dobříš. Vyrazit můžete i do některého z pivovarů: Kozel, Všerad, Hostomice, Řevnice, nebo berounský Medvěd. A pokud cíl neleží u nádraží, není to žádný problém. Na místo vás od vlaku dopravíme historickým autobusem.

Nudit se rozhodně nebudete

Nalákali jsme vás a už se nemůžete dočkat, až uspořádáte firemní večírek? Nemusíte čekat na Vánoce, důvod k oslavě se vždycky najde, ať už se bude jednat o letní párty, výročí společnosti nebo prezentaci nových výrobků. Díky našim historickým vlakům už nikdy nebude firemní večírek v Praze nuda.